• +48 796 163 909
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasza misja

Naszym celem jest pomóc Ci zadbać o swoje bezpieczeństwo, ze szczególnym naciskiem na eliminację zagrożeń charakterystycznych
dla miast. Osiągamy to zarówno poprzez szkolenia, na których nabędziesz praktyczne umiejętności jak i produkcję
przedmiotów codziennego użytku o ukrytym charakterze obronnym. 

Poznaj zespół StreetSafe

Artur Bednarek
Artur BednarekTraining and Product Development

Artur Bednarek, mistrz świata w walce nożem.

Posiadam uprawnienia instruktora samoobrony i sztuk walki z ramienia Państwowej Akademii Sportu (od 2018) oraz certyfikat poziomu "k-2" w sportowej walce nożem systemu SPAS (od 2016).

Tematyka broni białej, sportów i sztuk walki oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa osobistego zajmowała mnie od zawsze. Po okresie dzieciństwa, podczas którego miałem szczęście spróbować zajęć z Karate oraz Judo, trenowałem "Modern Ju-Jitsu" pod okiem Shihana Dawidowicza, następnie ju-jitsu tradycyjne (KoKoDo), walkę bronią na podstawie japońskich, chińskich i filipińskich sztuk walki, boks, Savate - boks francuski (gdzie w ramach Savate uwzględniono również La Canne - szermierkę laską), sparingi na warszawskim Polu Mokotowskim (początkowo vortal budo - "Pole mokotowskie atrapy w dłoń", przekształcone obecnie w Niedzielne Spotkania Sparingowe), SPAS i nóż sportowy SPAS pod okiem trenera Romana Minikayev'a.

Zapraszam do kontaktu poprzez:
email: artur@streetsafe.pl
telefon: +48 609 154 367

Tymoteusz Radlak - logistyka i obsługa klienta

Zawodowo zajmuję się logistyką i to właśnie logistyka jest moim obszarem odpowiedzialności w StreetSafe. Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę, poprosić o próbki lub materiały do testów czy zostać naszym dystrybutorem to serdecznie zapraszam do kontaktu. 
Noże są moją pasją od kiedy sięgam pamięcią. Jako dzieciak za piersze zaskórniaki kupiłem nóż "Rambo", potem zająłem się rzucaniem nożami. Walkę nożem trenuje od 2016 r.  
Zapraszam do kontaktu poprzez:
email: tim@streetsafe.pl
telefon: 796 163 909
Tymoteusz Radlak
Tymoteusz RadlakLogistics and Customer Service

Zapraszamy również na nasze profile na Youtube oraz Facebook

Image
Image

Gdzie nas znaleźć

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu poprzez jedną z poniższych metod:
email: shop@streetsafe.eu
telefon: +48 796 163 909
PON. - PT.
08:00 - 18:00
SOBOTA
9:00 - 14:00

Kontakt