• +48 796 163 909
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czyli o tym co robimy bo lubimy noże :)

Działamy społecznie

Głęboko wierzymy w praktyczne podejście do walki i obrony przed atakiem nożem. Dlatego staramy się brać udział w możliwie jak największej ilości wydarzeń związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem, w szczególności w kwestiach powiązanych z nożami. Zwykle jeśli to tylko możliwe rozkładamy nasze stanowisko, wyjmujemy noże treningowe i sparujemy z każdym kto ma ochotę skrzyżować z nami atrapy. Po części w imię zasady, że tylko praktyka czyni mistrza, a po części dlatego, że my to po prostu lubimy :).

Z dużą przyjemnością współtworzymy cotygodniowe darmowe spotkania w Warszawie organizowane w ramach inicjatywy Niedzielne Spotkania Sparingowe. To chyba jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie przyjść może każdy i zupełnie za darmo walczyć z innymi pasjonatami używając atrap, noży, pałek, mieczy itd…

Jeśli bardziej niż walką interesujesz się rzucaniem nożami to zapraszamy Cię na cotygodniowe Sobotnie Rzucanie Nożem i Toporkiem w ramach Sztuka Rzucania - Nóż i Tomahawk - Knife and Axe Throwing Poland. Na tych spotkaniach organizowanych w formie warsztatów, pod okiem utytułowanych instruktorów możesz w miłej atmosferze zapoznać się z różnymi technikami rzutu nożem.  
 

Darmowe, cotygodniowe sparingi na atrapy noży i nie tylko - Niedzielne Spotkania Sparingowe

Niedzielne Spotkania Sparingowe to cotygodniowe, darmowe spotkania, których celem jest wspólne doskonalenie umiejętności walki. Taki trochę podziemny krąg ;), tyle że zupełnie na luzie. Ani własny sprzęt, ani umiejętności nie są wymagane. Poziom uczestników jest bardzo zróżnicowany, stąd każdy na pewno znajdzie sparingpartnera dostosowanego do własnych umiejętności.

 

Brzmi ciekawie, ale nie jesteś jeszcze pewien, czy przyjść? Zapraszamy na naszą stronę, profil na facebooku lub kanał Youtube. Jeśli nie znalazłeś nigdzie odpowiedzi na swoje pytania, wyślij nam maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my chętnie odpowiemy. Podobno w życiu najbardziej żałuje się rzeczy, których się nie zrobiło ;).

Sztuka Rzucania - Nóż i Tomahawk - Knife and Axe Throwing Poland

Jako warszawska reprezentacja grupy i profilu Sztuka Rzucania - Nóż i Tomahawk, czynni zawodnicy oraz pasjonaci, zapraszamy do wspólnego rzucania nożami i toporkami. W razie potrzeby pomagamy także nauczyć się rzucać od zera (zarówno techniką obrotową jak i bez) czy to na grupowych spotkaniach cotygodniowych, czy też na zajęciach indywidualnych. Własne noże nie są wymagane, choć oczywiście mile widziane.  

Sparujemy.pl - dom otwartych grup sparingowych

Poprzez wspierajnie Sparujemy.pl chcemy promować ideę otwartych grup sparingowych, jako niekomercyjnych spotkań, na które przyjść może każdy by spróbować swoich sił w bezpiecznej walce - a przy okazji, a może przede wszystkim, poznać ciekawych ludzi - bo w gruncie rzeczy o ludzi tu chodzi :). Chcemy jednoczyć osoby z różnych światów (grupy rekonstrukcji historycznej, grupy DESW, FMA, nóż, bicz itd), aby budować wspólnotę opartą o czystą walkę, wzajemną wymianę doświadczeń, szacunek i braterstwo.

Wierzymy, że promowana przez nas formuła bezpiecznych sparingów stwarza unikalną możliwość rozwoju osobistego, nabywania umiejętność walkisprawności fizycznej oraz budowania relacji.