• +48 796 163 909
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia Indywidualne

Zapraszamy na szkolenia indywidualne (jeden na jeden) prowadzone z trenerem Arturem Bednarkiem w formule sparingowej.

 
Praktykowana przez nas formuła sparingowa polega na przeplataniu teorii z praktyką w taki sposób, aby nabyta wiedza teoretyczna była natychmiast testowana i zapisywana w formie odruchów oraz pamięci mięśniowej.

Duży nacisk na możliwie realną walkę pozwala przyzwyczaić układ nerwowy do szybkich, niemal automatycznych reakcji, a dzięki sparingom każdy błąd techniczny jest szybko wyłapywany i poprawiany.

Spotkania jeden na jeden gwarantują z koleii, że materiał i tempo podawania wiedzy będą dobrane do Twoich indywidulanych potrzeb oraz stanu wiedzy.
Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem szkolenia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z trenerem w celu ustalenia szczegółów oraz dogrania harmonogramu spotkań.
 
 

Chciałbyś zapisać się na szkolenie ?

Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń na +48 609 154 367. Szkolenia odbywają się cyklicznie, ale prowadzimy je również dla mniejszych grup oraz indywidulanie i chętnie opowiemy Ci o szczegółach.


Referencje

Szkolenia i warsztaty prowadzi

Artur Bednarek
Artur BednarekTraining and Product Development

Artur Bednarek, mistrz świata w walce nożem.

Posiadam uprawnienia instruktora samoobrony i sztuk walki z ramienia Państwowej Akademii Sportu (od 2018) oraz certyfikat poziomu "k-2" w sportowej walce nożem systemu SPAS (od 2016).

Tematyka broni białej, sportów i sztuk walki oraz szeroko pojętego bezpieczeństwa osobistego zajmowała mnie od zawsze. Po okresie dzieciństwa, podczas którego miałem szczęście spróbować zajęć z Karate oraz Judo, trenowałem "Modern Ju-Jitsu" pod okiem Shihana Dawidowicza, następnie ju-jitsu tradycyjne (KoKoDo), walkę bronią na podstawie japońskich, chińskich i filipińskich sztuk walki, boks, Savate - boks francuski (gdzie w ramach Savate uwzględniono również La Canne - szermierkę laską), sparingi na warszawskim Polu Mokotowskim (początkowo vortal budo - "Pole mokotowskie atrapy w dłoń", przekształcone obecnie w Niedzielne Spotkania Sparingowe), SPAS i nóż sportowy SPAS pod okiem trenera Romana Minikayev'a.

Zapraszam do kontaktu poprzez:
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: +48 609 154 367